Eğitim Sektörü için Digital Signage

Öğretmen ve öğrenciler için ekran yönetimi

Vemlo.tv'yi Okulunuzda Neden Kullanmalısınız?

Digital Signage sadece pazarlamacıların ve reklamcıların özel alanı değil. Kampüsler, enstitüler ve okullardaki personel ve öğrencilerle yerinde iletişim sağlayarak eğitim sektöründe önemli bir etki yaratıyor. Eğitim yöneticileri, kullanım kolaylığı, maliyet etkinliği ve hızlı ölçeklenebilmesi nedeniyle Vemlo.tv’yi kullanıyorlar.

Vemlo.tv'nin eğitim sektöründe avantajları

Personel ve Öğrencilerle Bağlantıda Kalın

Öğrencilere, personele ve diğer idari üyelere saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. E-posta veya bildirim göndermenize gerek kalmadan iletişimde olabilirsiniz.

Zamandan Tasaruf Edin

Bilgileri Vemlo.tv aracılığıyla iletildiğinde, veli toplantısı öncesi iletişim kurmaya çok az ihtiyaç vardır. Bu özellik sayesinde personel, öğrenciler ve hatta ziyaretçiler için size zaman kazandırır.

Etkileşimi Arttırın

Öğrencilerle düzenli olarak iletişim kurduğunuzda, katılım düzeylerini artırırsınız. Kendilerinden özel olarak ne beklendiğini ve kurumun büyümeleri için ne sunduğunu bildiklerinde, velilerin daha fazla yatırım yapmaları olasıdır.

Etkinliklere ve Kulüplere Katılımı Artırın

Digital Signage sistemini tüm okul için bir hatırlatma hizmeti olarak düşünün. Etkinliklerin ve kulüp toplantılarının zamanı ve yeri hakkında öğrencileri bilgilendirebilir ve böylece katılımı artırabilirsiniz.

Öğrencilerin Başarılarını Paylaşın

Yüksek performanslı öğrenciler, vemlo.tv aracılığıyla herkes tarafından tanınabilir. Bu takdir, başkalarına daha iyi performans göstermeleri için ilham verecektir.

Matbaa Masraflarından Kurtulun

Vemlo.tv ile duyuru panoları, Insert, Afiş gibi matbaa masraflarından kurtularak ciddi anlamda kar elde edin.

Başlamaya hazır mısın?

İşletmelerin müşterileriyle daha iyi iletişim kurmasına yardımcı olmak için akıllı, kullanımı kolay dijital tabela çözümleri oluşturuyoruz. Ürünlerimizi çalışırken görmek ister misiniz? 

Türkçe