Okullar, kolejler ve üniversiteler

Tanıtımlarınızı önceden planlayın ve yayınını istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden yönetin.

Adsız tasarım (12).png

Bilgi kanalı oluşturun

Topluluk haberleri, ders dışı etkinlikleri, raporlar, spor ve akademik yarışma sonuçları vb. Eğitim kurumunuzun bilgi kanalını kolayca oluşturun ve güncelleyin.

Adsız tasarım (13).png

Eğlence ve interaktif

Dokunmatik monitörler için akıllı öğrenme öğeleriyle eğlenceli etkileşimli senaryolar oluşturun. Öğrencilerinizin yaratıcılığını, hayal gücünü geliştirin.

Adsız tasarım (14).png

Öğrenci katılımını arttırın

Öğrencilerinize okulun temel ilkeleri ve tarihi hakkında bilgi verin. Başarılarınızı paylaşın. Ortak zaferlere ait olma duygusu yaratın.

Adsız tasarım (15).png

Navigasyon ve anonslar

Ekranları önemli noktalara yerleştirerek öğrenciler ve personel için birleşik bir navigasyon sistemi oluşturun. Gerekirse, tek bir tıklamayla tüm ekranlara aynı anda acil durum mesajları gönderin

Adsız tasarım (16).png

Kurum pestiji

Başvuru sahiplerinin ve ebeveynlerinin gözünde kurumunuzun imajını en gelişmiş, ileri teknoloji ve gelecek vaat edenlerden biri olarak oluşturun. Kullanıcı simgesi Takım çalışması Ekranlarınızda içerik yönetimi için rüya gibi bir öğrenci ekibi oluşturun.

iro (4).png

Takım çalışması

Ekranlarınızda içerik yönetimi için rüya gibi bir öğrenci ekibi oluşturun, doğrudan CMS'deki kişisel hesabınızda ilgili rolleri atayın.

Başlamaya hazır mısın?

Bizimle iletişime geçin veya şimdi ücretsiz kaydolun.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyor, kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak toplayıp işliyoruz. İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri ve diğer kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.