Konaklama Sektörü

Konuklarınızı otelinizin hizmetlerini ekranlara yansıtarak etkileyin.

Neden Konaklama Sektöründe Vemlo.tv Kullanılmalı?

Günün saatine ve duruma göre özelleştirilmiş bir karşılama mesajı, her şeyi doğru bir şekilde başlatabilirsiniz. Adıyla kişiselleştirebilirseniz, Vemlo.tv ile haber, döviz, hava durumu veya kişiselleştirilmiş mesajlarınızı yayınlayarak bir çok uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Oteliniz için Vemlo.tv Avantajları

Dijital bir harita sağlayın

Konuklar otel veya tatil köyünde tekrar tekrar yol tarifi istemesi gerekebilir. Dijital signage sistemi ile hem konukların hem de personelin üzerindeki baskıyı kaldırabilirsiniz.

Menüleri paylaşın

Menülerinizi Vemlo.tv üzerinden fotoğraf olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca seçkin yemekleri ve şeflerin profilleri hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

Acil durum uyarıları

Acil durum veya güvenlik protokolünüz varsa, bir dijital tabela sistemi herkesle gerçek zamanlı olarak iletişim kurmayı kolaylaştırır.

Satışlarınızı arttırın

Konuklarınız için sınırlı süreli teklifler oluşturabilir ve sistem üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, satışları arttırmak için hizmet ve ürünleri daha fazla satabilecek veya aynı gün indirimler sunabileceksiniz.

Başlamaya hazır mısın?

İşletmelerin müşterileriyle daha iyi iletişim kurmasına yardımcı olmak için akıllı, kullanımı kolay dijital tabela çözümleri oluşturuyoruz. Ürünlerimizi çalışırken görmek ister misiniz? 

Türkçe