Hastanler, klinikler, sağlık tesisleri

Bekleme alanlarında kalış süresini azaltın ziyaretçileri bilgilendirin.

Adsız tasarım (6).png

Bekleme süresini azaltın

Bekleme alanlarında TV'lerde ilgi çekici eğlence ve faydalı eğitim içeriği yayınlayarak tesisinizdeki hasta kalma süresini aydınlatın.

Adsız tasarım (7).png

Reklam gelirleri elde edin

Uzaktan yönetilen yüksek çözünürlüklü ekranlarda benzersiz reklam yerleştirme fırsatları sunarak eczane şirketlerinden reklam bütçesi çekin.

Adsız tasarım (8).png

Etkileşimli olanaklar

Ön büro kuyruklarını azaltın, önemli olan şeyler için idari personele zaman ayırın ve etkileşimli self servis araçlarının uygulanmasıyla hasta geri bildirimleri alın.

Adsız tasarım (9).png

Navigasyon oluşturun

Ekranları önemli noktalara yerleştirerek tesisinizin içindeki hasta ve personel trafiğinin yüksek kalitede düzenlenmesi için birleşik bir navigasyon sistemi oluşturun.

Adsız tasarım (10).png

Rahat ortam oluşturun

Tıbbi tesis ziyareti sırasında meydana gelen hastaların olağan sinir gerginliğini giderin. Bekleme alanlarında yatıştırıcı nötr içerik yayınlayarak rahat bir alan yaratın.

Adsız tasarım (11).png

Program ve duyurular

Ekranlarınızı duyuru panosu olarak kullanın doktor randevu programında gerçek zamanlı olarak değişiklik yapın. Gerekirse, tek bir tıklamayla tüm ekranlara aynı anda acil durum mesajları gönderin.

Başlamaya hazır mısın?

Bizimle iletişime geçin veya şimdi ücretsiz kaydolun.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyor, kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak toplayıp işliyoruz. İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri ve diğer kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.