Oteller, restoranlar, kafeler, barlar

Misafirlerinizi her zaman güncel tutun ve her yerden kolayca bilgilendirin.

Zamandan tasarruf edin

Menünüzü ve özel tekliflerinizi tüm konumlarda tek bir tıklamayla değiştirin. Sizin ve çalışanlarınızın zamanını gerçekten önemli olan şeylere ayırın.

Sabit maliyetleri kesin

Basılı menülerin ve reklam malzemelerinin üretilmesi ve yerleştirilmesi için yinelenen maliyetlerden kurtulun. Sadece yeni bir dosya oluşturun ve anında tüm ekranlarınıza gönderin.

Navigasyon ve Rezervasyon

Otelinizin içindeki misafir trafiğinin etkin bir şekilde düzenlenmesi için birleşik bir navigasyon sistemi oluşturun. Toplantı odaları rezervasyon durumunuzu uzaktan yönetin.

Müşteri potansiyeli arttırın

Restoran çıkışında anlık satın almalar veya ek otel hizmetlerinin satışı ile müşteri potansiyelini artırın. Üçüncü taraf reklam verenlerden bütçe çekin.

Faydalı bilgiler oluşturun

Misafirleriniz için faydalı bir bilgi akışı oluşturun ve zamanında güncelleyin. Oynatma listelerinizdeki reklamları haberler, hava durumu ve eğlence içeriğiyle birleştirin.

Etkileşimli deneyim

Dokunmatik monitörlerde etkileşimli senaryoların uygulanmasıyla müşteri hizmet süresini azaltın ve gerçek geri bildirimleri alın.

Try Vemlo Tv software
for free right now

Contact us or register now for free.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyor, kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak toplayıp işliyoruz. İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri ve diğer kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.