Hastanler, klinikler, sağlık tesisleri

Bekleme alanlarında kalış süresini azaltın ziyaretçileri bilgilendirin.

Bekleme süresini azaltın

Bekleme alanlarında TV'lerde ilgi çekici eğlence ve faydalı eğitim içeriği yayınlayarak tesisinizdeki hasta kalma süresini aydınlatın.

Reklam gelirleri elde edin

Uzaktan yönetilen yüksek çözünürlüklü ekranlarda benzersiz reklam yerleştirme fırsatları sunarak eczane şirketlerinden reklam bütçesi çekin.

Etkileşimli olanaklar

Ön büro kuyruklarını azaltın, önemli olan şeyler için idari personele zaman ayırın ve etkileşimli self servis araçlarının uygulanmasıyla hasta geri bildirimleri alın.

Navigasyon oluşturun

Ekranları önemli noktalara yerleştirerek tesisinizin içindeki hasta ve personel trafiğinin yüksek kalitede düzenlenmesi için birleşik bir navigasyon sistemi oluşturun.

Rahat ortam oluşturun

Tıbbi tesis ziyareti sırasında meydana gelen hastaların olağan sinir gerginliğini giderin. Bekleme alanlarında yatıştırıcı nötr içerik yayınlayarak rahat bir alan yaratın.

Program ve duyurular

Ekranlarınızı duyuru panosu olarak kullanın doktor randevu programında gerçek zamanlı olarak değişiklik yapın. Gerekirse, tek bir tıklamayla tüm ekranlara aynı anda acil durum mesajları gönderin.

Try Vemlo Tv software
for free right now

Contact us or register now for free.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyor, kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak toplayıp işliyoruz. İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri ve diğer kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.