Okullar, kolejler ve üniversiteler

Tanıtımlarınızı önceden planlayın ve yayınını istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden yönetin.

Bilgi kanalı oluşturun

Topluluk haberleri, ders dışı etkinlikleri, raporlar, spor ve akademik yarışma sonuçları vb. Eğitim kurumunuzun bilgi kanalını kolayca oluşturun ve güncelleyin.

Eğlence ve interaktif

Dokunmatik monitörler için akıllı öğrenme öğeleriyle eğlenceli etkileşimli senaryolar oluşturun. Öğrencilerinizin yaratıcılığını, hayal gücünü geliştirin.

Öğrenci katılımını arttırın

Öğrencilerinize okulun temel ilkeleri ve tarihi hakkında bilgi verin. Başarılarınızı paylaşın. Ortak zaferlere ait olma duygusu yaratın.

Navigasyon ve anonslar

Ekranları önemli noktalara yerleştirerek öğrenciler ve personel için birleşik bir navigasyon sistemi oluşturun. Gerekirse, tek bir tıklamayla tüm ekranlara aynı anda acil durum mesajları gönderin

Kurum pestiji

Başvuru sahiplerinin ve ebeveynlerinin gözünde kurumunuzun imajını en gelişmiş, ileri teknoloji ve gelecek vaat edenlerden biri olarak oluşturun. Kullanıcı simgesi Takım çalışması Ekranlarınızda içerik yönetimi için rüya gibi bir öğrenci ekibi oluşturun.

Takım çalışması

Ekranlarınızda içerik yönetimi için rüya gibi bir öğrenci ekibi oluşturun, doğrudan CMS'deki kişisel hesabınızda ilgili rolleri atayın.

Try Vemlo Tv software
for free right now

Contact us or register now for free.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyor, kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak toplayıp işliyoruz. İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri ve diğer kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.