Perakende

Tanıtımlarınızı önceden planlayın ve yayınını istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden yönetin.

Sabit maliyetlerden kurtulun

Basılı reklam malzemelerinin üretimi ve yerleştirilmesi için yinelenen maliyetlerden kurtulun. Sadece yeni bir dosya oluşturun ve anında tüm ekranlarınıza gönderin.

Cironuzu arttırın

Digital signage uygulaması, perakende mağazalarında toplam satışları ortalama %32 oranında artırıyor. Göz alıcı satış içeriği kullanın, etkileşim kurun.

Anlık satın almanızı arttırın

İnsanların yaklaşık %20'si, dijital bilgi ekranının etkisi nedeniyle plansız bir satın alma yaptıklarını iddia ediyor. Özel fırsatlarınızı doğru zamanda ve doğru ekranlarda yayınlayın.

Reklam gelirleri elde edin

Uzaktan yönetilen yüksek çözünürlüklü dijital ekranlarda benzersiz reklam yerleştirme fırsatları sağlayarak üçüncü taraf reklamcılardan gelir elde edin.

İnteraktif seneryolar oluşturun

Mağazalarınızın içinde up-sell ve Cross-sell yapın, dokunmatik ekranlarda interaktif senaryoları oluşturarak müşterilerinizden gerçek geri bildirimleri alın.

Promosyonlar paylaşın

Mağaza personelini promosyon değişikliği sürecinden hariç tutun. Önceden planlayın ve uzaktan yükleyin. Her içeriğin yükleme durumunu ve oynatma istatistiklerini izleyin.

Try Vemlo Tv software
for free right now

Contact us or register now for free.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyor, kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak toplayıp işliyoruz. İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri ve diğer kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.